Get Adobe Flash player
-->

Zawody Sportowe

Pierwsze miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy zajęliśmy w:

  • Koszykówce Chłopców
  • Koszykówce Dziewcząt
  • Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt
  • Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt 
  • Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców 
  • Piłkę Nożnej Dziewcząt
  • Tenis Stołowy Dziewcząt
  • Unihokeju dziewcząt
  • Piłka Ręczna Dziewcząt 
  • Piłka Ręczna Chłopców 
  • Piłka Siatkowa Dziewcząt 

Drugie miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy zajęliśmy w:

  • Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców
  • Piłkę Nożnej Chłopców
  • Tenis Stołowy Chłopców
  • Piłka Siatkowa Chłopców

Trzecie miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy zajęliśmy w:

  •  brak

Inne zawody sportowe

  • Otwarty turniej koszykówki dziewczęta I m. chłopcy II m.

Finał Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

  • Piłka Nożna Dziewcząt I m.
  • Tenis Stołowy II m.
  • Unihokej Dziewcząt II m.
  • Koszykówka Chłopów IV m
  • Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt V m.
  • Piłka Ręczna Dziewcząt V m.
  • Piłka Siatkowa Dziewcząt V m.
  • Koszykówka Dziewcząt VI m.
  • Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt VII m /wynik drużynowy/
  • Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopów X m.
  • Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt X m /wynik drużynowy/

Mistrzostwa Polski 

  • Pchnięcie kulą Ulewicz Michał XIV m.

Konkursy artystyczne

  • Ogólnopolski konkurs literacki przeprowadzonego przez CODN oraz Stowarzyszenie " Dzieci Holocaustu" - Sylwia Pacholczyk z kl. II G - wyróżnienie.
  • XV ogólnopolski konkurs literacko-plastycznego -" Symbolika olompijska na szkolnych imprezach sportowych" - IV miejsce - Kamil Bigos 2c.
  • Ogólnopolski konkurs literacki w kategorii: wiersz. Sylwia Tuszyńska - III miejsce
  • VII Festiwal Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich w kategorii musical, montaż słowno-muzyczny - I miejsce
  • Mazowiecki konkurs poetycko- historyczny "Niepodległość" w kategorii album Karolina Ochnio- I miejsce
  • Międzyszkolny konkurs recytatorski „poezja Jana Pawła II: Patrycja Mańk - II miejsce 
  • Międzyszkolne Dni Kultury 2009 w kategorii "Rzeźba" - I miejsce ( praca zbiorowa dziewczyn z 2c), II miejsce Monika Michałowska 3e
  • Międzyszkolny konkurs fotograficzny „Szlakiem wodnym im. Stefana Batorego” – dwa wyróżnienia
  • Międzyszkolny Konkurs 'Stop Uzależnieniom' - III m. i wyróżnienia
  • Międzyszkolny Konkurs historyczno-literacki "Ten mroczny czas - my pokolenie Kolumbów" - wiele nagród, miejsca I-III
  • Przegłąd Zespołów Teatralnych na Targówku "Maska 2009" - III miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs "Targówek Moja Mała Ojczyzna" I i II miejsce oraz wyróżnienie
  • Dzielnicowy konkurs" Żeromski- wielki humanista i obrońca polskości" -w kategorii prezentacja multimedialna Karolina Ochnio - II miejsce