Get Adobe Flash player
-->

Kategorie konkursowe:

1.kategoria – LITERACKA

Szkoły Podstawowe:

I m Oliwia Bednarczyk SP. 84

II m Aleksandra Kamieńska SP. 84

II m Klaudia Jaczewska SP. 52

III m Aleksandra Nogal SP. 84

wyróżnienie: Klaudia Antoniak SP. 84

 

Gimnazja:

I m Natalia Ogonowska G. 144

II m Dagmara Mariańska G. 143

III m Paulina Huber G. 145

III m Dominika Górska G. 144

 

2. kategoria – PLASTYCZNA

Szkoły Podstawowe:

I m Bartłomiej Przestrzelski SP. 84

II m Maria Sommer SP. 32

III m Wiktoria Gutowska SP. 114

 

Gimnazja:

I m Wiktoria Pietrzak G. 145

II m Daniel Racki G.144

III m Weronika Ostrzyniewska G.144

 

3. kategoria – FOTOGRAFICZNA

Gimnazja:

I m Andrzej Kaczyński Gim. 144

 

4. kategoria – PREZENTACJA MILTIMEDIALNA

Szkoły Podstawowe:

I m Michał Damięcki SP. 84

II m Wiktoria Bienias SP. 84

 

Gimnazja:

I m Piotr Kociołek G.145

II m Michalina Gulatowska G.144

III m Paweł Ślendakowski G. 144

W środę 12.02.br. w naszej szkole odbył się Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej.
Powołana przez p. Sławomira Antonika Burmistrza Dzielnicy Targówek jury, któremu przewodniczył ceniony kompozytor i dyrygent - pan Bolesław Szulia oceniało występy uczestników.
W przeglądze wzięło udział ponad 40 uczestników - wokalistów oraz akompaniatorów.
Przewodniczący Komisji Konkursowej wskazał duże możliwości muzyczne wielu uczestników, ich talent oraz zaangażowanie. Wszyscy obecni na Przeglądzie gorąco oklaskiwali występy.
Oficjalne wyniki Konkursu zostaną podane 4 marca na stronie internetowej szkoły.

W dniu 5 grudnia b.r. nasi wolontariusze uczestniczyli w uroczystości zorganizowanej w Zespole Szkół im. Piotra Wysockiego. Zaproszeni uczniowie szkół Targówka, którzy pomagają potrzebującym, otrzymali z swoją pracę podziękowania i drobne upominki.
Pani Dyrektor otrzymała zaszczytny tytuł „Przyjaciel Wolontariatu”. Wielką niespodzianką dla uczestników był występ nauczycieli  Zespołu Szkół im. Piotra Wysockiego we współczesnej wersji „Kopciuszka”. Trwamy w przekonaniu, iż zgodnie z hasłem Dnia Wolontariusza „Każdy ma coś,
co może dać innym”.

dyplom wom pn

ZDOBYLIŚMY 18 MEDALI

 KLASA III c

  1. Konrad Rybak: 1 miejsce 50 dow./ 2 miejsce 200 dow.
  2. Jakub Wachnik: 2 miejsce 100 mot.
  3. Bartek Niewiadomski: 3 miejsce 50 dow./1 miejsce 50 mot./miejsce 100 grzbiet./1 miejsce 100 mot./3 miejsce 200 dow..
  4. Daniel Kędzierski: 2 miejsce 50 grzbiet
  5. Alan Tryfon: 1 miejsce 100 klas./  3 miejsce 100 mot.
  6. Maria Tryńdak: 1 miejsce 50 grzbiet./1 miejsce 100grzbiet.
  7. Patrycja Gołębiowska: 3 miejsce 100 dow./2 miejsce 100 grzbiet.
  8. Karolina Przybysz: 2 miejsce 50 klas./2 miejsce 100 dow.

 Klasa II

  1. Maciek Komosa: 3 miejsce 100 dow.
  2. Oskar Zalewski: 2 miejsce 100 zmienny

 

Informujemy, że nasze gimnazjum współpracuje z 71. Turystyczną Warszawską Drużyną Harcerzy Starszych "Escensus".
Zbiórki będą się odbywały w soboty w sali 219 (obiekt sportowy).
Odpowiedzialny za drużynę jest Harcerz Orli – Karol Stryjeński

 

Kontakt: : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; www.facebook.com/escensus