Get Adobe Flash player
-->

Nasz uczeń Krystian Kostrzanowski zajął pierwsze miejce w Mistrzostwach Mazowsza Kadetów w wadze 56 kg.

 

dyplom2

W rozgrywanych w Nowym Dworze Mazowieckim w dniach 21-22.02.2015r. Mistrzostwach Mazowsza Kadetów w boksie kolejne medale wywalczyli uczniowie naszego gimnazjum. Złotym medalistą w kategorii +80 kg został uczeń kl.2a Daniel Radzki a srebrny medal wywalczył w kategorii 60 kg Krystian Kostrzanowski. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów tym razem już na Mistrzostwach Polski.
tekst i zdjęcia: Magda Czenska

 boks IMG 1470boks IMG 1468

W rozgrywanych w dniach 19-23 stycznia 2015 roku w Warszawie Halowych Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym Młodzików uczeń klasy 1f Paweł Kaliszewski osiągnął ogromny sukces zdobywając brązowy medal w grze podwójnej. To kolejny medal w kolecji Pawła. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów teraz już na arenie międzynarodowej. Trzymamy kciuki!

tekst i zdjęcie: Magda Czenska

IMG 1425IMG 1424

Podczas rozgrywanego w dniach 27-31. 12. 2014 r. we Wrocławiu Halowego Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego w tenisie w kategorii Młodzicy – gra pojedyncza po raz kolejny bezkonkurencyjny okazał się uczeń klasy 1f Paweł Kaliszewski. Pokonując po kolei rywali w meczach eliminacyjnych dotarł do finału, w którym odniósł kolejne zwycięstwo i tym samym wygrał cały turniej. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

tekst i zdjęcie: Magda Czenska

IMG 1084

Dużym sukcesem zakończyły się rozgrywki w ramach Mistrzostw Dzielnicy Targówek w Tenisie Stołowym. W poniedziałek 24 listopada reprezentacja dziewcząt i chłopców z naszego gimnazjum bezapelacyjnie wygrała zawody, czym zapewniła sobie awans do Finałów Warszawskich. Skład „złotej“ reprezentacji:

1. Vanessa Engele
2. Natalia Dominich
3. Natalia Banaszczyk
4. Patryk Jędrzejczyk
5. Jakub Kuranowski
6. Mateusz Pawłowski
Gratulujemy i życzymy powodzenia na Finałach Warszawskich.

tekst: Magda Czenska

Ogromnym sukcesem dla naszego gimnazjalisty Daniela Rackiego zakończyły się III Mistrzostwa Polski w Boksie Młodzików w wadze + 76kg. W rozgrywanych w Poznaniu zawodach Daniel wywalczył drugie miesce i srebrny medal! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
tekst i zdjęcia: Magda Czenska

IMG 0942IMG 0940IMG 0938